Dodanie tovaru a platba

a) Osobný odber

Osobný odber je možné uskutočniť po potvrdení objednávky (zákazníkovi príde na email zmena statusu objednávky na POTVRDENÁ) na adrese prevádzky, ktorá je uvedená v sekcii KONTAKT. Pri osobnom odbere je možné zaplatiť za tovar iba v hotovosti. Použitie platobnej karty nie je možné. Za osobný odber nie sú účtované žiadne príplatky. Pre rýchle a bezproblémové vybavenie osobného odberu je vhodné, ak zákazník uvedie v poznámke (pri potvrdzovaní objednávky) aj predpokladaný dátum a čas odberu, alebo si dohodne dátum a čas odberu telefonicky na t.č.: +421 948 993 236

V prípade odberu objednaného bicykla z vybraného odberného miesta (t.j. z predajne zmluvného partnera), musí zákazník vyčkať na telefonické alebo emailové avízo zo strany predajcu. Ten je povinný v čo najkratšom čase kontaktovať zákazníka, aby s ním dohodol možný termín odberu bicykla priamo z predajne. Platba za tovar je v tom prípade v hotovosti pri prevzatí na predajni.

b) Prémiová doprava bicyklov (Kuriérska doprava)

⭐Bicykel je doručený poskladaný a nastavený (pedále aj riadidla sú namontované) stači rozbaliť, nastaviť si výšku sedla, skontrolovať a môžte jazdiť 🙂

Tovar vám bude doručený najneskôr do 1-2 pracovných dní od odoslania tovaru na adresu uvedenú v objednávke. Tovar môžete zaplatiť dobierkou pri prevzatí tovaru. Dodanie je zabezpečené kuriérskou firmou Geis/SPS.
Reklamácia prípadného poškodenia počas prepravy: Zákazník musí prekontrolovať obal zásielky a prevziať ju len ak nie je poškodená. Ak je zásielka poškodená alebo neúplná je nutné spísať s osobou ktorá zásielku doručila protokol o škode alebo zásielku neprebrať. Pokiaľ je to možné prekontrolujte na mieste aj tovar v obale. Ak je tovar mechanicky poškodený v neporušenom obale je potrebné túto skutočnosť nahlásiť ihneď po prevzatí zásielky. Neskoršie reklamácie takéhoto charakteru nebudú akceptované s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu.

CENNÍK PREPRAVY

SLOVENSKO

Kuriérska služba Geis/SPS

pri nákupe do 100 € - doprava 4,99 €

pri nákupe nad 100 € - doprava ZDARMA !

Posielanie balíkov je zamerané na bicykle a doplnky k ním ktoré priamo namontujeme na bicykel.

SPÔSOB PLATBY

Platba prevodom

 platba prevodom vopred na bankový účet ( po skontrolovaní objednávky, Vám bude zaslaná faktúra na e-mail a budete o tom informovaný telefonicky alebo e-mailom v deň objednávky alebo nasledujúci pracovný deň, ak objednávka bola vytvorená mimo pracovnú dobu MT-SPORT)

Po pripísaní platby na náš bankový účet Vám bude objednávka odoslaná.

Dobierka

Tovar je zaslaný kuriérom Geis/SPS na zadanú adresu a za tovar platíte pri prevzatí zásielky.

Dobierka sa platí hotovosťou    

Ceny uvádzané v internetovom zásielkovom obchode sú zmluvné, konečné a sú uvádzané v EUR s DPH. 

DODACIE PODMIENKY

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov* a prevádzkových možností predávajúceho realizovane v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 1-7 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky v minimálnej hodnote 20€, vo výnimočných prípadoch môže byť dodacia lehota dlhšia, po dohovore s kupujúcim. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je inštalácia predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci podľa pokynov kupujúceho v objednávke. Ak tovar nemá vlastný záručný list, ako záručný list slúži daňový doklad - faktúra, ktorá je doručovaná priamo so zásielkou. 

*DOSTUPNOSŤ PRODUKTOV:

Ak ste si objednali tovar, ktorý mal pri skladovej dostupnosti uvedené "Skladom" alebo "Skladom do 48 hodín", Vaša objednávka bude pripravená k expedovaniu do 1- 4 pracovných dní od zaregistrovania objednávky. Ak ste si objednali tovar, ktorý mal pri skladovej dostupnosti uvedené "Dodanie 2-7 pracovných dní", tovar Vám bude odoslaný po prijatí na sklad, v priebehu 2-7 pracovných dní. Ak ste si objednali tovar, ktorý mal pri skladovej dostupnosti uvedené "Informácie o dostupnosti na tel. +421 948 993 236", náš pracovník Vás bude kontaktovať s overenými skladovými informáciami o Vašej objednávke.

Zobraziť porovnanie

BICYKLE POSIELAME ZMONTOVANÉ A NASTAVENÉ